Dlaczego warto być widocznym...

Świat reklamy nieustannie się zmienia, faktem jest jednak, że od kilku lat absolutnym numerem jeden jest tworzenie stron internetowych, zarówno firmowych, jak i prywatnych. Niezależnie od tego czy zależy nam na prowadzeniu bloga tematycznego, sklepu internetowego czy witryny firmowej, konieczne jest zadbanie o to, aby całość była przede wszystkim wizytówką i posiadała wszystkie najważniejsze komponenty umożliwiające firmową identyfikację.

Warto więc dołożyć starań, aby całość była tworzona przez profesjonalistów i zgodnie z najważniejszymi wytycznymi użyteczności internetowej. Ze względu na to, że internauci mają określony sposób poruszania się po przestrzeni sieci i poszukują konkretnych informacji zwykle umieszczanych na witrynach w konkretnych miejscach czy głównych zakładkach, warto trzymać się podstawowych schematów, decydując się nas innowacje w sferze grafiki czy kolorystyki. Strona internetowa nie musi i nie powinna być stereotypowa i nudna, dobrze więc zadbać o to, aby wszystkie zdjęcia, kolory czy znaki graficznie automatycznie kojarzyły się z samą firmą, jej marką oraz typem działalności, którą się zajmują.

Zupełnie inaczej będzie wyglądała witryna internetowa przedszkola, a inaczej kancelarii prawnej, jesteśmy więc w stanie w sposób całkowicie intuicyjny – nie patrząc nawet na treści zawarte na konkretnych stronach internetowych – powiedzieć czy firma jest przedsiębiorstwem „poważnym” czy też elastyczną i nastawioną na innowację.

workflow

Korzyści z promocji