GFX oraz efekty 2D

Za pośrednictwem prostych narzędzi można z łatwością wytypować witryny należące do kreatywnych agencji interaktywnych lub poważnych kancelarii prawnych, warto więc zadbać o to, aby poszczególne elementy umieszczane na firmowych stornach internetowych dostosowane był do konkretnych, docelowych grup odbiorców.

Znajomość konkretnych elementów czy charakteru kolorystyki podstawowej jest niezwykle ważna, dobrze więc zaufać specjalistom i podjąć współpracę z profesjonalnymi firmami, które doskonale będą wiedziały w jaki sposób wyróżnić konkretną witrynę na tle podobnych i konkurencyjnych stron. Przystępując do budowania strony internetowej przedszkola z pewnością graficy nie będą decydować się na powściągliwość i bazowanie na schematach, dlatego też intuicyjnie jesteśmy w stanie uznać, że tego typu witryna powinna być przede wszystkim kolorowa i podkreślać „dziecięcość” całego przedsięwzięcia. Zupełnie inaczej będzie wyglądać strona internetowa przychodni lekarskiej, zwykle utrzymana w tonacji błękitu, bieli lub zieleni, które kojarzą się z higieną, czystością i naturą, czy też kancelarii prawnej, która musi formą podkreślać swoją majestatyczność.

Estetyczna warstwa stron internetowych jest niezwykle ważna, przede wszystkim dlatego, że ma za zadanie dostarczać informacje na temat profilu firmy jeszcze zanim pojawi się konieczność zagłębienia się w treści umieszczone na stronie internetowej.

ekran do kuchni

Warstwa graficzna